קצת עליי

30 שנות קוסמטיקה טבעית

נעים להכיר

שמי חדוה בן דוד, אני קוסמטיקאית בעלת ניסיון רב שנים, שמאמינה בטיפוח שמבוסס על היופי הטבעי. אני משתמשת במוצרים טבעיים שפיתחתי במיוחד ומקבלת נשים לטיפולים בקליניקה שלי שנמצאת בפתח תקוה. הטיפולים משלימים את החוויה הכוללת של טיפוח טבעי בעזרת מוצרים איכותיים והקשבה לגוף.

קשובה לדרך

הזנה של העור בחומרים טבעיים, שווה ערך לתזונה בריאה, הקפדה על כושר ועל מערכות יחסים מיטיבות. כל אלה מאפשרים לנו לנוע בעולם חיוניות ושלמות והם חלק ממערכת היחסים הבריאה שאנחנו מפתחות עם עצמינו.

אנחנו חלק מהסביבה וכפי שלא נשחית את גופינו, לא נפגע בזולת או בעולם בו אנו חיים. התלות ההדדית בינינו לבין הסביבה באה לידי ביטוי בכל פן בחיים.

הרמוניה, מעורבות, אחריות ושותפות הם הערכים שמניעים אותי ומתוך אמונות אלה, שרואות את הקשר בינינו לבין הטבע והחברה, פותחו מוצרי הקוסמטיקה שלי.

מוצרי איכות

מוצרי הקוסמטיקה מהסדרות שלי הינם מוצרים על בסיס טבעי , ארומתרפיה (שמנים אתרים)
ריחם העדין והרכבם של המוצרים חודרים דרך מולקולות הריח ומחזור הדם, ויוצרים שילוב מנצח של רוגע ותחושת התחדשות.
השילוב של ריח עדין במיוחד ומרקם מלטף ושיטת טיפול הפנים הטבעית המיוחדת של חדוה בן דוד יוצרים חוויה של רוגע ושלווה.

כל המוצרים מבוססים על שמנים ארומותראפיים, עשויים מחומרים טבעיים בלבדואינם מכילים פארבנים וכימיקלים. | האריזות בהן אני משתמשת ניתנות למחזור ואפשר להשליך אותן בתום השימוש ובלב שקט, אל מיכלי המחזור | המוצרים שלי לא נוסו על בעלי חיים.
| מרכיבי המוצרים נוסו ונבדקו כדי לוודא שהם פועלים בהרמוניה האחד עם השני ואינם מייצרים תגובות לא רצויות ביניהם | המוצרים מתאימים לצמחונים ולטבעונים (מלבד סדרת קוויאר)
| המוצרים בהשגחת רבנות פ”ת | כל המוצרים באישור משרד הבריאות ומיוצרים בישראל.

סדרות הטיפוח בחדוה

סדרת הניקוי
סדרת הניקוי
הסדרה הקלאסית
הסדרה הקלאסית
סדרת אנטי אייג'ינג
סדרת אנטי אייג'ינג
סדרת קוויאר
סדרת קוויאר