סבון פנים – 3 סיבות לשימוש יומיומי שיפתיעו אתכם!

תוכן עניינים

רובנו יודעות כמה חשוב לשמור על עור הפנים שלנו, זה לא משנה אם מדובר בילדה בת 16 עם עור צעיר או אשה מתבגרת בת 50 + עור הפנים שלה הוא כבר לא מה שהיה כשהייתה צעירה יותר.

לכן ישנם מספר פעולות שאנו עושות ביומיום שלנו על מנת לשמור על עור פנים צעיר, רענן ובריא.

חלק מפעולות אלו הן אכילה נכונה של מוצרים בריאים לעור, המצאות בשמש במצב בטוח, שימוש בקרמים לפנים ( כמובן קרמים טבעיים ללא חומרים ).

אך יש פעולה אחת חשובה מאוד שמגיעה לפני או במגביל לכל הפעולות שאותן אנו צריכות לעשות  על מנת לשמור על עור הפנים שלנו. פעולה זו כמובן היא שטיפת הפנים באמצעות סבון פנים כדרך קבע ביומיום שלנו.

שטיפת הפנים באמצעות סבון פנים מחומרים טבעיים יכול לעשות פלאים לעור הפנים שלכן

סבון פנים
סבון פנים סגור

4 יתרונות לשימוש יומיומי בסבון פנים

  1. מנקה את העור ביסודיות: תחשבו על יום שלם בו הסתובבתן עם איפור ששמתם בבוקר מוקדם כאשר יצאתן מהבית ובמשך כל היום עד שעות הערב. כאשר אתן מורידות את האיפור זה לא מספיק רק לשטוף אותו עם מים וסבון גוף. אם אתן רוצות לשמור על עור הפנים שלכם בלילה בזמן שאתן ישנות ללא איפור מומלץ מאוד שתשתמשו בסבון פנים על מנת להוריד ביסודיות את שאריות האיפור מכל היום.

2. מחטא את העור – ישנם אנשים אשר סובלים מפצעים בפנים ובמקרים חריפים יותר מה שנראה אקנה. לרוב נערות בגיל ההתבגרות סובלות מאקנה אבל לא רק!

ישנם סיבות רבות גם בגיל מבוגר יותר לפצעים על עור הפנים. על מנת למנוע את החמרת הפצעים, סבון פנים הוא הדבר הראשון איתו אתן צריכות להתחיל. סבון פנים מחטא את עור הפנים ועוזר מאוד לריפוי אקנה

למידע נוסף על אקנה  אתן מוזמנות לקרוא על איך לטפל באקנה?

3. משאיר תחושת לחות: שימוש בסבון פנים משאיר תחושת לחות ורעננות לעור הפנים מה שעור לשמור על העור הפנים שלכן ולתת לו תחושה והרגשה טובה לאורך היום או הלילה.

4. עוזר למעטפת ההגנה של העור: שימוש באופן קבוע בסבון פנים שומר ומיטב את מעטפת ההדנה הטבעית של עור הפנים ובכך שומר על עור הפנים רענן ותא ובעיקר בריא יותר

שאלות ותשובות לגבי סבון פנים

סבון פנים טוב לשימוש לאורך כל שעות היום. כדי להשתמש בסבון פנים בערב לפני השינה על מנת להוריד שאריות של לכלוך ואיפור מעור הפנים לפני השינה

מחירו של סבון פנים יכול לנוע בין 30 ש”ח – 60 ש”ח תלוי בגודל המוצר

סבון פנים של חדוה עשוי מחומרים טבעיים בלבד! מאושר במשרד הבריאות ומיוצר בישראל

לסיכום:

כפי שניתן ללמוד סבון פנים הינו מותר טיפוח חיוני וחשוב מאוד על מנת לתת לעור הפנים את ההגנה והרעננות לו הוא זקוק.

נסו לשלב את השימוש בסבון פנים כמובן טבעי וללא חומרים בשיגרת היומיום שלכן ותנו לעור הפנים שלכן את הרעננות אותו הוא צריך

כמובן שיש לוודא על סבון הפנים שהוא מאושר על ידי משרד הבריאות!

למידע נוסף ורכישת סבון פנים מחומרים טבעיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp