סרום ויטמין C לפנים – למה זה חשוב ?

תוכן עניינים

לטיפול בלעור הפנים שלנו יש צורך לתת מוצרים שיש בהם חומרים חיוניים ומועילים לעור הפנים ושיודעים לעשות לו טוב על מנת שיהיה בריא יותר ויראה צעיר יותר. סרום ויטמין C  לפנים הוא אחד מהתכשירים החשובים והמועילים לעור הפנים שלנו. הסיבה העיקרית לכך היא שבסרום לפנים יש חומרים פעילים ושמנים אשר מזינים את העור כגון ויטמין C  שהוא מרכיב סופר חיוני עם סגולות רבות העוזרות לשמירה על עור הפנים

מה זה סרום לפנים?

סרום ויטמין C  לפנים הינו מוצר טיפוח וטיפול בעור הפנים אשר רצוי להשתמש בו לאחר ניקוי עור הפנים.  המטרה העיקרית של סרום היא להעביר ריכוז גבוה מאוד של חומרים פעילים כגון :  ויטמינים, נוגדי חמצון, חומצות, פפטידים, תמציות בוטניות ועוד ישירות לעור.

סרום ויטמין C  מתאים במיוחד למשימה זו מכיוון שהוא מורכב ממולקולות קטנות יותר שיכולות לחדור עמוק לעור.

יתרונות סרום ויטמין C לפנים?

  • עוזר להפחית אדמומיות בעור כמו כן ויטמין C הוא גם כמקור אמין לטיפול במגוון רחב של מצבי עור דלקתיים
  • עוזר להפחית היפרפיגמנטציה ( אקנה ) –  הוכח כי יישום ויטמין C מעכב את ייצור המלנין. זה יכול לעזור להפחית  כתמים כהים בעור
  • מפחית את המראה של עיגולים מתחת לעין – סרום לפנים ויטמין C  יכול לעזור להחליק קווים דקים על ידי השמנת לחות באזור העיניים.
  • מגן מפני נזקי שמש – ויטמין C עשיר בנוגדי חמצון. נוגדי חמצון מגנים על תאי עור בריאים על ידי “מתן” רדיקלים חופשיים. אותם רדיקלים חופשיים שגורמים לעור הפנים שלנו  נזק על ידי קרני השמש.
  • בדרך כלל עוזר להגביר את ריפוי הפצעים – לאור השפעותיו על כוויות שמש, זה לא  מפתיע כי יישום ויטמין C יכול להאיץ את ריפוי הפצעים. ריפוי פצעים בריא מפחית את הסיכון לדלקת, זיהום וצלקות.
  • מעט את הזדקנות העור – החומרים הפעילים בסרום בשימוש קבוע מאיטים את הזדקנות עור הפנים ונותנים לעור שלנו מראה צעיר יותר.

ההבל בין סרום לקרם לחות פנים?

בקרם לחות לפנים  המרכיבים  מבוססים על קרם ובעלי עקביות עבה יותר. בקרמים יש מולקולות גדולות יותר מאשר בסרום ויטמין  C לפנים, כך שהם לא חודרים לשכבת העור. מכיוון שהם לא חודרים לאפידרמיס (השכבה העליונה של העור), הם לא מביאים איתם שום תכונות חידוש ותיקון משמעותיות.

בעוד קרם לחות מחדש את השכבות העליונות של העור, סרומים לעומת זאת מעבירים נוגדי חמצון, חומרים מזינים וויטמינים לשכבות העמוקות ביותר של העור כדי לטפל או להפחית  את הפגיעות בעור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp