יש מי פנים ויש מי פנים...

ימי קיץ וחם, חזרת מספורט או שאת בדרך הביתה ואת מזיעה. כל כך מזיעה, שהדבר הראשון שתעשי הוא לרוץ לאמבטיה, לפתוח את הברז ולשטוף את הפנים. בימים שכאלה אני ממליצה להשתמש במי פנים. הם מרעננים, מתאימים לכל סוגי העור וריחם נפלא כי הם מכילים שמנים ארומתיים טיפוליים כמו: אקליפטוס, לימון, נענע ולבנדר.

הייחודיות שבמי הפנים שלי טמונה בשמנים שמשולבים בהם והופכים אותם לתכשיר ניקוי שעומד בפני עצמו. גם בתוך הקליניקה אני מתחילה את טיפולי הקוסמטיקה עם מי הפנים, שמסירים שומן, לכלוך, ואיפור (מלבד באיזור העיניים) והשמנים שבהם מחטאים את העור. היתרונות של מי הפנים כה רבים, שמומלץ להכניס אותם כחלק משגרת הטיפוח.

סודות האנטי אייג’ינג
באחד הימים קיבלתי מלקוחה בחופשה תמונה של בקבוק מי הפנים שלי צופה ממרפסת המלון אל הרים מושלגים. “גם באלפים את איתי,” היא כתבה.
בנוסף לדרישת השלום הנחמדה, היא פעלה נכון. חשוב בכל מקום וזמן להתמיד בשגרת הניקוי והטיפוח של עור הפנים. הקפדה זו שומרת על העור צעיר ורענן, ואם נקפיד על כך מגיל צעיר, הוא יישאר גמיש וחיוני לאורך שנים.

אנטי אייג’ינג בקוסמטיקה הטבעית משמעו טיהור העור מרעלים והוא מתחיל בניקוי יסודי של הפנים ובהקפדה על שגרת הטיפוח. אני אוהבת לשלב את מי הפנים עם סבון הפנים. בעיניי זהו שילוב מנצח שעוזר להתגבר על נזקי הזמן והאקלים, ועוד לא קם גרגר האבק או שלולית הזיעה שעמדו בפניו.

בשלב הראשון אנחנו ננקה את העור עם מי הפנים שמסירים איפור, מחטאים ומנקים. לאחר מכן נעסה בעדינות ונשטוף את הפנים עם סבון הפנים הטבעי שמשלים את הפעולה ומסיר את שאריות השומן והלכלוך. לאחר פעולות אלה העור נקי ומוכן לקלוט את חומרי ההזנה השונים כקרם וסרום.

מי פנים ומתבגרים
אחד היתרונות במי הפנים הטבעיים היא התאמתם, בזכות החומרים שבהם, גם לצעירים שבינינו. בגיל ההתבגרות לנראות החיצונית השפעה גדולה על הבטחון העצמי. ההורמונים המשתוללים לא כל כך מתחשבים בכך ואקנה יכול להפציע פה ושם.
ניקוי בוקר וערב עם מי הפנים, מחטא את העור. בשילוב סבון פנים וקרם זעתר שמאחה את מרקם העור, אנחנו משלימים את הפעולה ומזינים את עור הפנים.
לבני נוער אני מציעה בנוסף מסיכה סופחת, אותה שמים באופן נקודתי על הפצעים כדי לייבשם ועיסוי לימפטי, אחת למספר שבועות, לאיזון בלוטות השומן.

ילדים וחגים
מים לבד אינם מורידים שכבות שומן, לכלוך או איפור. לכן בחגים כמו פורים ול”ג בעומר, ניתן להעזר במי הפנים. מאחר ועור הפנים של ילדינו אינו מורגל לאיפור ותכשירי קוסמטיקה, חשוב להעזר במוצרים טבעיים, איכותיים ומותאמים. בדיוק כמו שחשוב למצוא בפורים איפור שלא יזיק ולהסיר אותו בסוף היום, כך חשוב למצוא תכשיר איכותי ולנקות את הפנים לפני הולכים לישון.

השימוש בתכשיר פשוט. שופכים מעט מי פנים על פיסת צמר גפן ומנקים בעדינות. מי הפנים יסירו את האיפור והלכלוך. לאחריהם ניתן לשטוף את הפנים עם סבון טבעי ולהניח קרם לחות טבעי כקרם הזעתר שלי, שמרגיע את העור.

לסיכום
עור הפנים שלנו זקוק לעזרה כדי שיוכל לגבור על נזקי הזמן והאקלים. הוא מתאים לצעירים ולמבוגרים. השימוש בו מטמיע את חשיבות הטיפול בעור מגיל צעיר, משמר אותו ותורם להאטת ההזדקנות, דרך ניקוי של לכלוך ורעלים שהצטברו עליו.

מי הפנים מתאימים גם לטבעונים.
לרכישת מי הפנים לחצי כאן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp