עמותת פטריציו פאולטי פרויקט נערי האור

הרמוניה, מעורבות, אחריות ושותפות הם הערכים שמניעים אותי ומתוך אמונות אלה, שרואות את הקשר בינינו לבין הטבע והחברה, אני מקדמת שיתופי פעולה עם עמותות וארגונים שזו דרכם.

בחרתי בפרויקט נערי האור, של עמותת פטריציו פאולטי, מיזם חינוכי תעסוקתי לנוער בסיכון, שמטרתו להעניק כישורי חיים ולתת מענה לנוער שנפלט מהמסגרות השונות. כחלק מהפרויקט, הנערים רוכשים ידע מקצועי, מכירים אנשים שונים ולומדים לחיות כחלק מהחברה ולהאמין בעצמם מחדש, כי כשם הפרויקט כך הם – נערי אור.
הנערים מייצרים בחווה חקלאית הממוקמת בארץ, נרות טבעיים ללא כימיקלים שמתאימים לדרכי ולמוצרים הטבעיים שלי. נרות צמחי מרפא LUM, מכילים מיצוי תערובות של צמחי מרפא תרפויטיים והם תוצר של שיתוף פעולה עם ההרבליסט המומחה, אבי ציטרשפילר, מחוות דרך התבלינים.

מה נערי האור רוקחים?

אבי רקח שלוש תערובות של צמחי מרפא ליצירת שלושה נרות עם אפקט תרפויטי:
רוגע – מצמחים שמשרים שלווה ותורמים לשינה רגועה.
טוהר – מצמחי מרפא אנטי בקטריאליים לטיהור גוף ונפש.
אנרגיה – מצמחי מרפא מעוררי חושים.
מיצוי התערובות כולל צמחי מרפא כדוגמת: לבנדר, רוזמרין, ורבנה רפואית ועוד. המיצוי מוטמע בשעוות קוקוס טבעית שנמזגת לכלי חרס המיוצרים בעבודת יד. בעירת הנר משחררת את מיצוי תערובת הצמחים הייחודית ויוצרת אפקט משמעותי ובעל השפעה.

הנרות מתאימים לשימוש אישי, בבית או במשרד, בקליניקות וחדרי הטיפולים, בספא ובמקומות נוספים, ונכונים עבור כל מי שמבקש להעניק קצת מעבר, לעצמו ולסביבתו.
אני מברכת על הזכות שניתנה לי להפיץ את המסר החשוב של עמותת נערי האור ומזמינה אתכם לרכוש את הערכות ולהעניק מתנה ייחודית לאחרים, לעצמכם ולחברה בה אנחנו חיים.
פנו אליי לפרטים נוספים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp