כל גיל והיופי שלו - האג'נדה שלי

הלקוחה הכי צעירה שהגיעה אלי הייתה בת 10 והלקוחה הכי מבוגרת שלי, בת 85. מדהים לראות איך כל גיל מגיע עם יופי משלו. בין אם אתן צעירות יותר או פחות; אופי, שמחה, אנרגיות, כריזמה, ניסיון וחוכמה, מקרינים וזוהרים מאיתנו החוצה בכל גיל, משפיעים על המראה שלנו, האנרגיה וגם על עור הפנים.

עם ההתבגרות לא תמיד יהיה קל לנו להביט במראה. לקראת גיל 40 נבחין בקמטים הראשונים מהם נשתדל להתעלם. בגיל 45 נביט על עצמנו פעמים רבות בעין ביקורתית, לא רואות את היופי שהאחרים רואים. בן הזוג יכול לחשוב שהקמטים שלנו מושכים, חברה תאמר שזכינו בהם ביושר וילדינו יחשבו שאנחנו הכי יפות בעולם, אבל אנחנו לא נראה זאת. נתגעגע לנעורים או לפחות לעור שהיה פעם חיוני וצעיר. בגיל 50 חלקנו ירימו ידיים, הרי אי אפשר להתווכח עם הטבע או הזמן. אחרות ירוצו לקבל טיפולים שונים, מחפשות אחר פתרון שיחזיר את מה שאבד.

בעולם שבו נשים שומעות לאורך חייהן את המילים “אסור” או “צריך”, מותר לה לאישה להחליט כיצד היא רוצה להראות ואיך נכון לה לטפל בפניה, אך האם באמת קיימות רק שתי אפשרויות: לוותר מראש או להחדיר חומרים כימיים מתחת לעור?

המחשבה שסימני ההזדקנות בעור הם בלתי נמנעים, נכונה ואינה נכונה. אין ספק שהזמן עושה את שלו וגם לגנטיקה יש השפעה, אבל טיפוח וטיפול נכון של עור הפנים לאורך שנים ומגיל צעיר, ישפיעו על מצבו גם כשהשנים יחלפו.

אנטי אייג’ינג שולח את לרובינו לחשוב על נשים שמורחות קרמים יקרים במיוחד, במאות ואלפי שקלים. החומרים בקרמים אמורים לחדור לעור בניסיון להצעיר אותו, להעלים קמטים ולהחזיר לפנים ברק, חיוניות וקווי מתאר ברורים. לצערי רובינו לא יודעות שטיפול אנטי אייג’ינג אמיתי לא קשור למילים גדולות ומפותלות של חומרים עלומים מלאי הבטחה, אלא כולל טיהור של העור מרעלים. הדרך לעשות זאת היא לשמר את העור על ידי ניקוי והזנה באופן קבוע ויום יומי. פילינג ושימוש בקרמים בהם יש מרכיבים טבעיים שמסייעים בתהליך שחרור הרעלים, יאפשרו לעור לתפקד באופן תקין לאורך זמן.

בתה של אחת מלקוחותיי ביקשה לרכוש קרם אנטי אייג’ינג והאם שאלה אותי אם מתאים בגילה הצעיר? תשובתי הייתה, כן, בודאי. נכון להתחיל בניקוי והזנה של העור בגיל צעיר ולהתמיד בו.

ומה קורה אם לא התמדתן במהלך השנים? רצוי להתחיל מוקדם אבל תמיד עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. ניתן תמיד להוסיף טיפולי פנים שמסייעים בניקוי והזנת העור.

העור בגילאי הבגרות מאבד את היכולת לייצר לחות כבעבר, מתחדש ומשקם את עצמו לאט יותר ולכן קרם אנטי אייג’ינג טוב יהיה עשיר בלחות ויסייע לעור להתנקות מרעלים.

אני מאמינה בכל ליבי בקוסמטיקה הטבעית, שמעניקה לעור שלנו טיפוח נכון והזנה אמיתיים

ולכן הקרמים מסדרת האנטי אייג’ינג שלי, דואגים בדיוק לכך. הם מורכבים משמנים ארומתרפיים שמנקזים רעלים מהעור ומכילים לחות עשירה במיוחד שמבוססת על מינרלים טבעיים.

חשוב לזכור ששגרת טיפוח חשובה מקניית קרמים יקרים. הקפדה על טיפוח העור מגיל ההתבגרות תאפשר לו להילחם טוב יותר בנזקי הזמן. מגיל 20 ואילך כדאי להוסיף פילינג, לחות, קרם עיניים וסרום ובגיל הבגרות חשוב לנקות ולספוח שומנים מהעור.

אין ספק שאף קרם לא יעצור את הזמן. למזלנו ליופי זה לא משנה, כי הוא מורכב מסך חלקינו, בעיקר מאהבה עצמית.

***

כדי להעצים את המראה שלך, אני מציעה לך לנסות את מסכת היופי מסדרת האנטי אייג’ינג. המסיכה מועשרת בשמנים ובמינרלים טבעיים, בשמן זית, שמן ענבים ובוויטמין E, שמנקזים רעלים ומעניקים רעננות וזוהר. המסכה מזינה, מעניקה גמישות ומשאירה עור רך ונעים.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp