מוצרי טיפוח – מתנה נפלאה ליולדת הטרייה

מכרה, חברה או בת משפחה זה עתה ילדה? ראשית כל המון המון מזל טוב! איזה כיף, איזו שמחה, אין דבר מרגש יותר מבואה או בואו של בן/בת משפחה חדשים שמצטרפים אל החבורה המאושרת.

אין זה סוד שעל אף כל המעמד המרגש והשמחה הרבה, הרי שתקופת ההיריון לכשעצמה היא פרק זמן ממושך, ארוך ומאתגר עבור כל אישה. זוהי עת בה גופה של האם חווה שינויים פיזיולוגיים רבים, ההורמונים מתרוצצים ומשתוללים ובו-בעת גם חלים איסורים כאלו ואחרים על מזונות וכן גם תכשירים קוסמטיים שונים.

מדוע עורנו חווה שינויים בתקופת ההיריון?

גופה של אישה הריונית חווה המון שינויים לאורך התקופה בה הרחם נושא את העובר. הוא מזין אותו והוא משנה את תנאיו כדי לאפשר לעובר להתפתח באופן תקני.

עוד הרבה לפני שהבטן גדלה, ועוד הרבה לפני שחלים כאבי גב או רגליים, העור הוא מבין הראשונים שחווים את השינויים הפיזיולוגיים.

הורמונים הם בהחלט הראשונים אליהם נוכל להפנות אצבע מאשימה, ומחקרים רבים מצביעים על השפעתם המתבטאת בין היתר בפצעונים וגירויים בעור.

לכך מצטרפות בלוטות הזיעה שפעילותן עולה בזמן ההיריון. אותה זיעה עלולה להוביל לפריחות חוזרות ונשנות בעור.

שימוש בתכשירים קוסמטיים לאחר ההיריון

באשר לאם מומלץ או לא להשתמש בתכשירים קוסמטיים בזמן ההיריון, הרי שכדאי קודם כל להתייעץ עמי, וייתכן מאוד שאגיד שמוטב דווקא לחכות.

ניתן לומר באופן כללי יותר, שמוצרי קוסמטיקה מצטרפים לשלל מאכלים ופעילויות שונות שאסורים במהלך ההיריון כיוון שהם עלולים לסכן את העובר. מוצרים קוסמטיים, גם אם הם בריאים ומזינים, הם עודם חודרים את העור, וקשה מאוד לשער כיצד שימוש במוצר מסוים עם חומרים מסוימים ישפיע על העובר עצמו שנחשב להרבה יותר רגיש מאשר גופה של אישה בוגרת. לכן, אם אין זו חובה, הרי שתכשיריי הקוסמטיים יכולים להיות מתנה נהדרת ליולדת טרייה.

קצת על התכשירים שלי

במורים שלי אני משתמשת בחומרים טבעיים בלבד וללא מוצרים כימיים (שאסורים  בשימוש  בהיריון), כלל התכשירים אותם תוכלו למצוא באתרי, מבוססים על חומרים טבעיים בלבד.

לאחר שנים של עבודתי כקןסמטיקאית אני יודעת שהשימוש בחומרים טבעיים בלבד במוצרי הטיפוח לפנים הינה קריטית ועל עיקרון זה אני לא מוכנה לוותר

לסיכום

גופנו חווה אינספור שינויים בהריון, אולם אין זה אומר שלא נוכל להשיב אותו אל האיזון הנכון לאחר הלידה.

אם חיפשתם את המתנה המושלמת עבור היולדת, אשמח לייעץ לכם או לכן, ולהרכיב יחד אתכם את החבילה המפנקת, המזינה והמושלמת.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp